YouTube Tripadvisor Facebook Webshop
Kapcsolat Programok

Állás ajánlatunk:

Múzeumshop menedzser

A pozíció leírása: A ZUGFŐZDE Pálinkamúzeum shopjában saját márkás termékeinket, ajándéktárgyainkat, vicces és érdekes termékeinket, ínycsiklandó desszertjeinket tudják megvásárolni a látogatók.

DSC8815

Ha szeretnél egy szuper, fiatalos munkahelyet, jó fej kollégákat, illetve változatos feladatokat, akkor ne habozz jelentkezni:

Leendő kollégánk feladatai közé tartozik, hogy a látogatóinkat  nagy szeretettel és odafigyeléssel segítse a széles választékú pálinka kínálatunkban eligazodni. Ötletekkel, javaslatokkal könnyítse meg a választást, mely nem mindig könnyű feladat.

Elvárások: – vásárlóink segítőkész kiszolgálása– gyors pénztári munka – alapvető webes ismeretek – esztétikai érzék – kiváló kommunikációs készség – vevőközpontú szemlélet

Előny: – ha dolgoztál már turizmusban– ha fogadtál és irányítottál már vendégeket – ha szereted az ügyfélkapcsolat tartói teendőket

Feladatok: – főként a múzeum adminisztrációs feladatainak ellátása –  kapcsolattartás a látogatókkal – termékek, áruk raktárkészletének folyamatos figyelése – a tárlatvezetések, túrák ütemezés és határidők betartatása, folyamatos minőségellenőrzés

Amit tudni kell rólunk: – legfontosabb számunkra a látogató – szeretjük a kreatív és újító megoldásokat – naprakész, trendkövető csapat vagyunk, és vágyunk az új szemléletet, új megoldásokat hozni tudó tagokra – sokrétű, változatos  és kihívást jelentő feladatokat végezhetsz

A munkavégzés helye Visegrád központjában, barátságos és trendi környezetben, jó emberekkel és jó csapattal. A szakmai fejlődés garantált, nemkülönben a tudással arányos bérezés. Jelentkezz és légy te az új csapattag: diana.spath@palinkamuzeumvisegrad.hu